تبلیغات
قطره زندگی - هدر رفت آب توسط کارگران فضای سبز شهرداری ها
وَجَعَلْنَا مِنَ الْمَاء كُلَّ شَیْءٍ حَیٍّ سلام به وبلاگ ما خوش آمدید امیدوارم با نظرات خود ما را در پیشبرد اهداف این وبلاگ یاری نمایید.عزیزانم ایران ما با مشکل جدی کمبود آب روبروست. هر کدام از ما چگونه از آب های ایران می توانیم بهتر نگهداری و استفاده کنیم

مدتی است ،هنگام تردد در سطح شهر مشاهده می گردد که کارگران فضای سبزدر هوای بسیار گرم وزیر تابش شدید آفتاب، مشغول آبیاری چمنزارها وفضای سبز هستند. همچنین در بعضی مناطق هنوز با تانکر آبیاری صورت می گیرد.ودر بعضی شهر هاآب تصفیه ی آشامیدنی از آب آبیاری پارک ها جدانشده است. نظر به اینکه از نظر علمی ثابت شده که آبیاری در روز های تابستان به روش فوق مضراتی دارد به این مطلب اشاراتی می کنیم.

به عقیده کارشناسان، مصرف بهینه آب در کشور از گذشته چندان مورد توجه قرار نگرفته و این موضوع در حالی است که بررسی ها نشان می دهد حتی در کشورهای پرآب جهان، موضوع مصرف بهینه آب و اسراف نکردن در مصرف این مایع گرانبها به شدت مورد توجه مردم و دولت ها قرار گرفته است .بافرارسیدن فصل گرما که در استان های جنوبی کشور حدود شش ماه می باشد.ضرورت توجه به مصرف بهینه آب این نعمت بزرگ الهی دوچندان می شود.


برچسب ها: فضای سبز، شهرداری، مصرف بهینه آب، آب تصفیه شده، تابستان،

تاریخ : پنجشنبه 11 تیر 1394 | 07:20 ق.ظ | نویسنده : شکوفه احمدپور سامانی | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.